PHP Developer (20827)

Praha
5/2020 (9m+)
Kontrakt Klient
40%
100 000 CZK
Na kontrakt k našemu klientovi, technologické společnosti udávající trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU, hledám dynamického PHP Developera s dobrou znalostí OOP. Zapojíte se do vývoje připravovaného mezinárodního systému, který svým jedinečným řešením propojuje nejen logistické, ale i finanční a skladové systémy. Těšit se můžete na možnost velké míry home office, skvěle sehraný a motivovaný tým a velice zajímavé mezinárodní projekty.

Náplň práce:
- vývoj interního systému pro zpracovávání zásilek a správě podpůrných služby jako telefonní
  ústředna, propojení webové aplikace a HW, vlastní VOIP klient a další.
- vývoj unikátního řešení s mnoha podpůrnými a rozmanitými projekty

Požadavky:
- objektově orientované PHP
- SQL databáze (MySQL)
- HTML a CSS
- Javascript na úrovni používání jQuery

Výhody:
- Nette, dibi
- dalšími programovacími jazyky (C++, Python, C#)
- CSS preprocesory (LESS, SASS)
- OS Linux a správou serverů
- ElasticSearch, Kibana
- RabbitMQ
- Redis

Mám zájem, kontaktujte mě