JAVA Developer (20832)

Praha
5/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
60%
130 000 CZK
Na kontrakt přes CoolPeople hledám zkušeného JAVA Developera s výbornou znalostí vývoje mobilních a webových aplikací. Formou remote spolupráce se zapojíte do mezinárodního projektu vývoje webové a mobilní aplikace vyvíjené pro 8 zemí v rámci Evropy. Těšit se můžete na mladý kolektiv, přátelský tým, moderní kanceláře v Praze a zázemí největšího multimediálního operátora, který na trh přináší inovativní řešení a nejnovější technologické trendy.

Náplň práce:
- vývoj mezinárodní mobilní a webové aplikace pro B2B a B2C klienty
- náročný projekt postavený na moderních technologiích

Požadavky:
- Java 11
- SpringBoot
- Microservices
- Swagger
- Redis
- Docker
- Kubernetes
- znalost práce v GITu
- Maven
- Jenkins

Výhody:
- zkušenosti z oblasti Telco

Bonusy:
- velmi přátelský tím, ve kterém vládne dobrá nálada
- mladí manažeři, kteří byli sami původně vývojáři, a proto chápou Vaše požadavky
- flexibilní pracovní doba
- full remote spolupráce včetně onboardingu, po otevření kanceláří až 60% HO nebo na domluvě

Mám zájem, kontaktujte mě