.NET Developer (20841)

Brno
6/2020
HPP Klient
90 000 CZK
Pro našeho klienta, který se věnuje vývoji celosvětového TOP Password produktu hledám na hlavní pracovní poměř seniorního .NET Developera se znalostmi v oboru bezpečnosti a kryptografie. Společně s kolegy z vývojového týmu se zapojíte do vývoje zabezpečovací aplikace psané na platformě .NET pro OS Windows. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, skvěle sehraný tým nadšených vývojářů a po zaškolení možnost remote spolupráce.

Náplň práce:
- vývoj celosvětového top password produktu s nejširší sítí uživatelů v USA
- vývoj a údržba bezpečnostní aplikace pro OS Windows
- komunikace napříč týmem

Požadavky:
- výborná znalost .NET Core
- bohaté zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET
- znalost Windows API, WPF
- znalosti v oboru bezpečnosti a kryptografie

Výhody:
- znalost C++

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- po zaučení možno práce Remote
- občerstvení na pracovišti
- silný týmový duch

Mám zájem, kontaktujte mě