C++ Developer (20871)

Brno
6/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
20%
90 000 CZK
Do českého herního vývojářského studia hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného C++ Developera se zkušeností z herního průmyslu. Zapojíte se do vývoje akčních her pro všechny herní platformy s využitím Unreal Enginu a Unity 3D. Těšit se můžete na stabilní zázemí perspektivní a rychle se rozvíjející společnosti a práci v zajímavém prostředí herního průmyslu mezi vývojáři s dlouholetými zkušenostmi.

Náplň práce:
- vývoj mobilních, PC, konsolových a VR her
- programování herních systémů - core features: client/server aplikace, umělá inteligence,
  uživatelské rozhraní, herní elementy
- tvorba prototypů na základě designů a jejich postupné vylepšování
- spolupráce s ostatními členy týmu při analýze, debuggování a testování vyvíjených her
- optimalizace a zefektivňování psaného kódu

 Požadavky:
- bohaté zkušenosti s programovacím jazykem C++
- smysl pro čistý design kódu
- znalost databázových systémů

Nice to have:
- Unreal Engine
- Unity 3D

Mám zájem, kontaktujte mě