ICT Technology Designer (20873)

Hradec Kralove, Pardubice
5/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
25%
120 000 CZK
Pro bankovní společnost, která vyvíjí produkt životního pojištění, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného Technologického Designera se znalostí programátorských technik, algoritmů a datových struktur. Společně s kolegy z různých oblastí vývoje se budete podílet na vývoji a implementaci zcela nové aplikace z oblasti životního pojištění. Těšit se můžete na skvělý tým zkušených kolegů, zázemí prosperující bankovní společnosti a na nejmodernější technologie.

Náplň práce:
- přebírání výstupů od business analytiků, zejména funkčních a nefunkčních požadavků a
  návrhů architektury
- konzultace se zadavateli, business analytiky, technickými designéry, údržbou a provozem
- definice návrhu IT řešení nebo jeho možností, provádění zpřesnění nákladů a pracností
- vypracování analytických artefaktů ve formě případů užití a jejich realizací včetně integrace

Požadavky:
- znalost programátorských technik, algoritmů a datových struktur
- znalost UML, objektového modelování, RUP
- znalost jazyka SQL
- znalost a aktivní práce s CASE Tool (např. Enterprise Architect)

Výhody:
- znalosti a zkušenost s prostředím POJ
- schopnost rychlé orientace v neznámém prostředí
- znalosti a zkušenosti s programováním
- zkušenosti s Uniface

Mám zájem, kontaktujte mě