Lead Solution Designer (20878)

Bratislava
6/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
6 400 EUR
Staňte se členem mezinárodního projektu, který se zaměřuje na oblast digitalizace. Konkrétně budete mít možnost inovovat TOP mobilní aplikace, e-shop a klientský portál. To vše za využití agilního doručování, automatizace, DevOps a nových řešení pomocí microservices architektury. Kontrakt je zprostředkován přímo přes CoolPeople. V roli Designera budete participovat na řešení pro milióny klientů, používat nejnovější technologie a využívat procesy jinak, než je obvyklé. Navíc na vás čeká skvělý IT Digital tým spolehlivých kolegů a stabilní zázemí jedné z největších mezinárodních společností v oblasti telekomunikace. Pokud hledáte smysluplné projekty a chcete se posunout dále je to pro vás ideální volba. Těším se na vaše profily.

Náplň práce
- zodpovědnost za high-level technický design procesu v souladu s IT architekturou a strategií
- komunikace se zadavatelem a vývojovými týmy (včetně zahraničních)
- indikace technických omezení a náročnosti ve fázi sběru požadavků na projekt
- vytváření návrhů architektury a spolupráce s týmem analytiků
- práce na nových i stávajících systémech
- vytváření dokumentací, funkčních a technických specifikací, sekvenčních diagramů, definování API rozhraní, datových modelů
- poskytování konzultace za celou IT Digital doménu
- kontinuální zlepšování a inovace interních služeb a produktů

Požadavky
- zkušenosti s rozvojem IT systémů
- schopnost vizualizace řešení: UML / návrhové vzory
- orientace v oblasti programovacích jazyků, databázových technologií (SQL i NoSQL), webových technologiích a messagingu
- SOAP, REST, XML, JSON, API, nejsou jenom cizí zkratky
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- analytické myšlení
- schopnost efektivně sdílet nabité znalosti
- týmový hráč, komunikační a koordinační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Výhody
- developerský základ
- praktická zkušenost s microservices
- přehled v Telco segmentu
- praktická zkušenost s Jira, Confluence.
- uživatelská znalost Kibana, Kubernates
- výhodou znalost metodik a nástrojů: Togaf, ITIL, Archimate, Enterprise Architect.

Bonusy
- stabilní zázemí velkého hráče na trhu
- dynamické a inovativní prostředí
- tým skvělých a profesionálních kolegů

Mám zájem, kontaktujte mě