DevOps Team Leader (20881)

Praha
8/2020 (9m)
Kontrakt Klient
20%
120 000 CZK
Na kontrakt k našemu klientovi hledám DevOps Team Leadera se specializací na OAuth 2.0. Zapojíte se do realizace robustního systému přihlašování napříč celým online ekosystémem postaveným na OpenID Connect a OAuth 2.0. Společně s DevOps týmem, který budete mentorovat, se zapojíte do návrhu nových řešení a jejich aplikace na interní ekosystém. Můžete se těšit na skvělý tým kolegů, zázemí stabilní společnosti s moderním pracovním prostředím a širokou škálu benefitů.

Náplň práce:
- mentoring DevOps týmu
- zajištění dodržení OAuth 2.0 standardů
- návrh nových řešení
- realizaci robustního systému přihlašování

Požadavky:
- znalost OAuth 2.0 (realizace serveru) a OIDC
- znalost OIDC
- zkušenosti s MongoDB

Výhody:
- zkušenost s vývojem v PHP/Golang/NodeJS
- zkušenosti s Git včetně Gitlab CI/CD

Bonusy:
- celotýmová školení
- osobní rozpočet na vzdělávání
- pravidelná účast na konferencích
- osobní konto (na sport, rekreaci, kulturu)
- příspěvek na stravování a penzijní pojištění
- 25 dní dovolené, home office atp.

Mám zájem, kontaktujte mě