Linux Administrator (20885)

Praha
5/2020
HPP Klient
20%
60 000 CZK
Pro super projekt hledám Linux server administrátora, který se bude podílet na rozvoji operačního systému Linux, implementaci a správě bezpečnostních technologií. Jedná se o formu spolupráce na hlavní pracovní poměr u klienta. Těšit se můžete na skvělý tým kolegů a moderní zázemí, kam rádi budete chodit. Navíc dostanete prostor pro vlastní návrhy řešení a následné realizace. Nástup je možný ihned. Pokud hledáte novou výzvu je to pozice přímo pro vás. Těšit se můžete i na velké množství bonusů. Čekám na vaše profily.

Náplň práce
- správa a rozvoj OS Linux (primárně RedHat, CentOS a Debian)
- implementace a správa bezpečnostních technologií
- účast na podnikových projektech
- správa virtualizované platformy VMware
- komunikace s dodavateli
- tvorba technické dokumentace

Požadavky
- výborná znalost operačního systému Linux (primárně RedHat, CentOS a Debian)
- praxe při používání skriptovacích jazyků (určitě bash, ale může se hodit i Python a Perl)
- zkušenosti z oblasti automatizace centrální správy LINUX serverů (Ansible, Forman/Satellite, Pupet apod.)
- dobrá orientace a znalosti řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti
- orientace v síťových technologiích – L2 switching (Cisco, Juniper)
- znalost síťových služeb DNS, DHCP, SMTP, 802.1x, TCP/IP, Firewall
- základní znalosti a dovednosti v oblasti správy virtualizace (VMware)

Výhody
- nadšení pro IT a ochotu se dále vzdělávat
- znalost OS MS Windows a produktů: AD, Exchange, SfB, Teams, SQL, SCCM, SharePoint

Bonusy
- nástup ihned
- flexibilní pracovní doba
- vzdělávací a jazykové kurzy, školení a konference
- super kolektiv
- systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
- stravenky
- 5 týdnů dovolené a k tomu 4 dny zdravotního volna
- notebook, mobilní telefon

Mám zájem, kontaktujte mě