Tester (20891)

Praha, Bratislava
7/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
90 000 CZK
Skvělá příležitost pro šikovného Testera, který bude zodpovědný za testovací analýzu a test exekuci. Kontrakt je zprostředkovaný přímo přes CoolPeople. Naplní vaší práce bude poskytování analýzy pro E2E a integrační testování, jako vstup do testovací strategie projektu. Budete validovat pracnost testingu v rámci dodávky včetně rizik a předpokladů testingu. Důležitou součástí bude i detailní příprava testovacího scénáře integračního testu a zodpovědnost za předání všech potřebných informací (dokumentace, výstupy test analýzy) dalším testerům za účelem přípravy detailních testovacích scénářů. Těším se na vaše profily.

Náplň práce
- poskytování analýzy pro E2E a integrační testování
- validovat pracnost testingu
- příprava testovacího scénáře integračního testu
- předávání všech potřebných informací (dokumentace, výstupy test analýzy) na další testery

Požadavky
- znalost prostředí Unix / Linux
- schopnost pracovat s logy aplikací (hledání chyb, analýzy)
- základní znalosti v oblasti telekomunikací
- praktická znalost integračního testování a testovacího procesu
- praktická znalost, API testování
- zkušenosti s automatiozovaným testováním výhodou (spouštění skriptu)
- analytické schopnosti pro přípravu test analýzy a detailních testovacích scénářů
- komunikativnost, proaktivita, důslednost
- samostatnost
- týmový hráč
- znalost datového modelu TMCZ

Výhody
- znalost HP ALM a Jira
zkušenosti s dalšími testovacími nástroji výhodou (Putty, SOAP UI)
- Oracle SQL (základní PL / SQL)

Bonusy
- skvělý tým kolegů
- stabilní zázemí
- modern í technologie

Mám zájem, kontaktujte mě