Tech Team Leader (20906)

Brno, Hradec Kralove, Pardubice
6/2020
HPP Klient
150 000 CZK
Pro našeho klienta, který patří mezi světovou špičku v oblasti výroby zařízení pro průmyslovou komunikaci a průmyslových počítačů, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného, asertivního a zodpovědného Tech Team Leadera. Vaší zodpovědností bude dohled nad celým procesem vývoje nových produktů, analýza výkonnosti oddělení a aplikace provedených změn. Těšit se můžete na velice zajímavé finanční ohodnocení a velice zajímavou práci v neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti

Náplň práce:
- dohled nad celým procesem vývoje nových produktů
- analýza výkonnosti oddělení a aplikace změn
- zodpovědnost za rozpočet celého oddělení včetně definování investic
- analýza a vyhodnocování technických aspektů HW a SW produktů

Požadavky:
- manažerské dovednosti (řízení procesů, analytické myšlení, plánování, zkušenosti s řízením
  vývojového týmu)
- komunikační dovednosti (komunikace uvnitř týmu i s vedením společnosti)
- pro zákaznicky orientovaný
- technické dovednosti (SW a HW)
- znalost v oblasti počítačových sítí a OS Linux
- velmi dobrá znalost anglického jazyka (komunikace uvnitř společnosti i se zákazníky)
- schopnost vedení lidi, umět jednat se zaměstnanci (velice specifický a různorodý tým)

Výhody:
- znalost počítačového HW, zkušenosti na poli vývoje embedded
- zkušenost s vývojem SW (C/Linux/sítě)
- prokazatelné úspěchy s vývojem produktů
- prokazatelná zkušenost v oblasti vývoje IT produktů

Bonusy:
- zajímavá a odpovědná práce v neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce v pohodovém kolektivu a moderním prostředí
- pružná pracovní dobu
- prostor pro vzdělávání (firemní a odborné kurzy, výuka anglického jazyka i s rodilým
  mluvčím)
- služební telefon a notebook (výhodné volání v rámci PPS pro rodinné příslušníky)
- zaměstnanecké benefity (sportovní a kulturní akce, stravenky, očkování, karta MultiSport,
  penzijní připojištění a další)

Mám zájem, kontaktujte mě