JAVA Deveoper (20912)

Praha
6/2020 (6m+)
Kontrakt přes CP
20%
160 000 CZK
Chcete si rozšířit své zkušenosti v Java, Spring Framework a architektuře mikroprocesorů? Mám tu pro vás skvělou nabídku. Hledám JAVA vývojáře, který se bude podílet na výjimečném projektu. Jedná se o projekt zprostředkovaný přímo přes CoolPeople. Budete se podílet na vytváření nových aplikací pro B2C segment. K dispozici budete mít moderní nástroje a čeká na vás skvělý tým kolegů. Pokud se chcete posunout a hledáte nové kariérní výzvy stačí se na pozici přihlásit. Zbytek už nechte na mě. Těším se na vaše profily.

Náplň práce
- kooperace na nalezení nejlepšího řešení pro uživatelské cesty nebo obchodní požadavky
- návrhy, implementace a správa aplikace.
- spolupráce na vysoké kvalitě kódů a dokumentace
- rozšiřování a zdokonalování řešení mikroservisní achitektury
- participace na migraci kontejnerové platformy
- používání a vylepšování nástroje a nastavení pro kontinuální integraci

Požadavky
- otevřený přístup ke spolupráci v agilním / projektovém týmu
- Java 8+ a Spring Framework
- znalost designových vzorů a osvědčených postupů v ekosystému Java
- znalost Git, Maven
- 4+ letá zkušenost s vývojem softwaru podnikových aplikací
- silné české a anglické komunikační dovednosti

Výhody
- pracoviště nedaleko centra Prahy
- moderní kanceláře a zázemí
- půjčovna kol a posilovna v budově
- bez dresscode

Bonusy
- skvělý tým
- moderní technologie
- stabilní zázemí

Mám zájem, kontaktujte mě