JAVA Developer (20913)

Ostrava
7/2020
HPP Klient
50%
80 000 CZK
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost vyvíjející distribuovaná softwarová řešení v oblasti integrace, EDI, IoT, microservices a communication gateways, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JAVA Developera s proaktivním přístupem a schopností týmové spolupráce. Zapojíte se do vývoje integrační platformy, která propojuje ERP systémy na různých úrovní a stará se o kompatibilní přenos dat mezi nimi. Můžete se těšit na velmi stabilní, příjemně dynamický tým, vedený leaderem, který umí motivovat, nádherné pracovní prostory a zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi.

Náplň práce:
- vývoj SW a programování v Java (případně občas dle potřeby i v JavaScriptu)
- dokumentace řešení + unit tesy
- práce s databázemi SQL i NoSQL
- práce s decentralizovanou Clusterovou architekturou a multithread programování
- práce v Agile týmu
- práce s nástroji JIRA a Git

Požadavky:
- ukončené min. SŠ, ideálně VŠ vzdělání
- praxe alespoň 2 roky (resp. Senior 5 let)
- znalost AJ slovem i písmem (stačí na komunikativní úrovni. Někteří kolegové cizinci)
- znalost programování v Java (EE)
- zkušenost s IDE Eclipse/IntelliJ (linux/windows)
- silně analytické myšlení a schopnost rozpoznat a řešit problémy
- proaktivní přístup, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Bonusy:
- velmi stabilní, příjemně dynamický tým, vedený leaderem, který umí motivovat,
- nádherné pracovní prostory
- 30 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba (9-15 office time)
- Home office
- neformální a moderní prostředí a výborný tým kolegů
- zajímavá a zodpovědná práci na dlouhodobé bázi
- možnost cestovat (západní Evropa)
- příležitost pro vlastní odborný rozvoj
- stravenky a káva na pracovišti zdarma samozřejmostí

Mám zájem, kontaktujte mě