.NET Developer (20924)

Plzen
6/2020
HPP Klient
50%
70 000 CZK
Pro projekty zaměřené primárně na oblast farmacie a pojišťovnictví hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného .NET Developera s pozitivním přístupem k agilním metodikám vývoje. Zapojíte se do vývoje uživatelských scénářů od perzistentní vrstvy pro uživatelské rozhraní a přispějete tak k technologickému směřování firmy a adaptaci nových technologií. Těšit se můžete na moderní pracovní zázemí mezinárodní společnosti, skvělý tým sehraných kolegů a možnost využití home office.

Náplň práce:
- vývoj aplikací, API a unit testů převážně na platformě .NET s podporou JS
- spolupráce na výběru technologií a přípravě architektury aplikací
- spolupráce v rámci projektového týmu
- sledování vývoje technologií, zdokonalovat a rozvíjet vlastní dovednosti a týmovou
  znalost

Požadavky:
- znalost vývoje Front-end (HTML, CSS, JavaScript/jQuery, AJAX)
- znalost vývoje Back-end (C#, .NET Core, Web API, ASP.NET Core MVC)
- znalost database (SQL Server)
- zkušenosti s Verzovacím systémem Git
- AJ min. pasivní znalost

Výhody:
- znalost anglického jazyka na technické úrovni
- znalost oblasti farmacie a pojišťovnictví
- znalost některého z webových frameworků React, AngularJS, Vue
- znalost vývoje pro Microsoft Azure
- pozitivní přístup k agilním metodikám vývoje

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- bonusový systém
- příspěvek na stravování
- příspěvek do kafeterie (12 000 Kč ročně)
- příspěvek na penzijní připojištění (3% z celkové mzdy)
- možnost práce z domova (home office)
- profesní vzdělávání (školení, semináře, literatura)
- odborná certifikace
- jazykové kurzy na pracovišti

Mám zájem, kontaktujte mě