Android Developer (20935)

Praha
6/2020 (12m+)
Kontrakt Klient
50%
130 000 CZK
Na kontrakt k našemu klientovi, který se věnuje vývoji softwaru pro přední bankovní instituce, hledám zkušeného Android Developera se znalostí GUI a UX standardů platformy. Zapojíte se do vývoje rozvojového projektu mobilního bankovnictví pro retail segment s denní návštěvností desetitisíců uživatelů. Těšit se můžete na neformální atmosféru stabilní společnosti a velkou možnost využití firemních akcí, vzdělávacích kurzů a benefitů.

Náplň práce:
- práce na rozvojovém projektu mobilního bankovnictví pro segment retail
- práce v JIRA v agilním work módu (sprinty), jednoměsíční release cyklus
- koordinovaná paralela waterfall a rapid prototyping vývoje

Požadavky:
- znalost GUI a UX standardů platformy
- Android SDK – pro standardní nativní vývoj
- Android Studio a GIT
- Kotlin, Java, Gradle
- Android ViewModel, LiveData architecture components

Výhody:
- znalost technologií ProGuard, Retrofit, Picasso, Icepick

Bonusy:
- pět týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu
- možnost home-office
- stravenky
- technologické čtvrtky, klub Společného čtení
- vzájemně sdílíme své know-how napříč projekty
- budete mít velký vliv na způsob vývoje, použité technologie a tooling
- kurzy angličtiny a ruštiny na pracovišti, interní a externí vzdělávací aktivity
- týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná
  cestování
- pravidelný přísun kávy, ovocné a zeleninové svačiny

Mám zájem, kontaktujte mě