DevOps Engineer (20937)

Olomouc
6/2020
HPP Klient
60 000 CZK
Do stabilní a dynamicky rostoucí společnosti zabývající se vývojem a implementací specifických IT systémů hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného DevOps Engineera. Zapojíte se do týmu skvěle sehraných profesionálů a za použití ne příliš běžných technologií se budete věnovat vývoji aplikací a služeb pro backend a frontend. Můžete se těšit na zajímavou práci ve stabilním kolektivu s dlouhodobě budovaným know-how a příležitost k seberealizaci a osobního profesionálního růstu.

Náplň práce:
- vývoj aplikací a služeb pro backend i frontend
- použití ne příliš běžných technologií a specifického hardware
- budete se věnovat kryptografii, certifikátům a návazným technologiím
- vývoj aplikací primárně na Microsoft technologiích (.NET Framework/.NET Core, C#)
- práce s certifikačními autoritami a Active Directory
- práce s Azure a využití dalších cloudových technologií
- použití MSSQL a Oracle databází

Požadavky:
- schopnost samostatného řešení svěřených úkolů ve spolupráci s kolegy v týmu
- zkušenosti s automatizací
- znalost problematiky provozu aplikací a infrastruktury on-premis (i v cloudu)
- zkušenosti s integrací CI, CD a dalších DevOps aktivit v procesu vývoje
- znalost technologií PowerShell, Docker nebo Kubernetes
- angličtina alespoň na úrovni čtení a porozumění technické dokumentace
- aktivní přístup k řešení složitějších úkolů

Bonusy:
- česká společnost, přátelská atmosféra, zajímavé projekty
- práce na projektech rozvíjejících náš centrální systém
- používání nejmodernějších přístupů a technologií
- zajímavou práci ve stabilním kolektivu s dlouhodobě budovaným know-how

Mám zájem, kontaktujte mě