Support Specialista (20939)

Praha, Zlín
6/2020
HPP Klient
35 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, společnost věnující se vývoji elektronických plateb a digitální identitě, hledám na hlavní pracovní poměr pečlivého a spolehlivého Windows Administrátora, který bude ochotný pracovat ve směnném provozu. Ve spolupráci s vývojářskou špičkou se ponoříte do hloubky systému a budete hledat dokonalá řešení. Budete zodpovědný za registraci a řešení zákaznických požadavků a zajištění bezproblémového chodu systému. Můžete se těšit na přátelský tým zkušených kolegů, příjemné pracovní prostředí a podíl na zisku společnosti.

Náplň práce
- registrace a řešení zákaznických požadavků
- zajištění bezproblémového chodu systémů
- testování aplikací, nástrojů a implementací

Požadavky
- VŠ/SŠ technického zaměření
- pozitivní vztah k IT
- ochota pracovat ve směnném provozu
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost a pečlivost

Bonusy
- 5 dní volna navíc
- příjemné pracovní prostředí
- podíl na zisku
- přátelský tým zkušených kolegů
- pružná pracovní doba
- čerstvá káva na pracovišti
- možnost profesního růstu