.NET Developer (20963)

Brno
5/2020
HPP Klient
40%
80 000 CZK
Do brněnského týmu zkušených vývojářů hledám na hlavní pracovní poměr motivovaného .NET Developera s dobrou znalostí vývoje webových aplikací za použití ASP.NET a znalostí objektového programování v jazyce C#. Zapojíte se do týmu zajímavých osobností a společně se budete věnovat projektům, které posouvají hranice vnímání světa finančního poradenství. Můžete se těšit na moderní pracovní prostory se skvělou relaxační zónou, flexibilní pracovní dobu a možnost využití velké míry home office.

Náplň práce:
- vývoj webové aplikace v C# a ASP.NET
- návrh nových inovací a technologií
- analýza technologických problémů
- návrh implementačních řešení, analýz a specifikací
- testování nových technologií

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s vývojem webových aplikací
- zkušenosti s vývojem za použité ASP.NET
- znalosti DB systému MS SQL
- znalosti objektového programování v jazyce C#
- analytické myšlení
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- schopnost efektivní týmové spolupráce

Bonusy:
- služební notebook a mobil
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní karta, pomocí které si určíte, jaké bonusy chcete čerpat
- stravenky
- sick days
- Multisportkarta
- středeční oběd zdarma na pracovišti
- další zajímavé zaměstnanecké benefity
- moderní pracovní prostory s relaxační zónou
- příjemný a milý kolektiv
- příležitost i prostor uplatnit své nápady

Mám zájem, kontaktujte mě