PHP Developer (20964)

Brno
5/2020
HPP Klient
40%
80 000 CZK
Do brněnského týmu zkušených vývojářů hledám na hlavní pracovní poměr motivovaného PHP Developera mobilních aplikací s dobrou znalostí PHP 7, MySQL, ReactJs, TypeScript a implementace GraphQL. Společně se zkušenými kolegy se budete věnovat vývoji nové mobilní a webové aplikace, která posouvá hranice vnímání světa finančního poradenství. Můžete se těšit na moderní pracovní prostory se skvělou relaxační zónou, flexibilní pracovní dobu a možnost využití velké míry home office.

Náplň práce:
- vývoj mobilní a webové aplikace
- psaní code review, automatických testů i do průběžné integrace (CI)
- návrh uživatelského rozhraní a analýzy
- ovlivníte výběr technologií i návrh nových funkcí

Požadavky:
- zkušenosti s PHP 7
- zkušenosti s MySQL
- zkušenosti s ReactJs
- zkušenosti s TypeScript a implementací GraphQL
- znalost vývoje mobilních aplikací React Native nebo práce na nativních aplikacích pro
  Android a iOS
- znalosti verzování v GITu nebo prostředí Dockeru

Bonusy:
- kvalitní nástroje (JetBrains)
- motivující odměny za dobře vykonanou práci
- unikátní a rychle se rozvíjející projekt
- moderní pracovní prostředí
- flexibilní pracovní doba
- mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy, školení
- zdravotní volno/sick days
- možnost občasné práce z domova
- firemní akce a další příjemné zaměstnanecké benefity

Mám zájem, kontaktujte mě