Network Administrator (20985)

Zlín, Olomouc, Ostrava
6/2020
HPP Klient
40 000 CZK
Pro našeho klienta ze Zlína, který patří mezi přední společnosti se zaměřením na vývoj software a realizaci systémů pro bezpečné elektronické komunikace a transakce, hledám na hlavní pracovní poměr Network Administrátora, který bude schopen porozumět zadání a potřebám zákazníka a navrhnout tak nejlepší možné řešení. Vaší hlavní pracovní náplní bude administrace sítí a serverů, návrh a implementace nově dodávaných systému a řešení technických komplikací a nestandardních situací u zákazníka.

Náplň práce:
- administrace sítí a serverů
- Návrh a implementace nově dodávaných systémů
- porozumění zadání a potřeb zákazníka a navrhnout nejlepší řešení
- řešení technických komplikací a nestandardních situací u zákazníka
- instalace softwaru a hardwaru (switche a routery)
- analýza problémů a návrh jejich zlepšení

Požadavky:
- VŠ nebo SŠ technického zaměření
- znalosti v oblasti sítí a síťových protokolů
- znalost administrace OS Linux
- schopnost týmové práce
- zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- pasivní znalost angličtiny
-  analytické myšlení
- ochota učit se nové věci

Výhody:
- CISCO akademie

Benefity:
- pružná pracovní doba
- 5 dní volna navíc
- projektové odměny a podíl ze zisku (13. a 14. mzda)
- firemní i rodinné eventy (společenské, kulturní, sportovní...)
- další možnost profesně růst (odborné kurzy a konference)

Mám zájem, kontaktujte mě