IT Administrator (20988)

Praha
6/2020
HPP Klient
50 000 CZK
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, hledám na hlavní pracovní poměr šikovného IT Administrátora, který se bude věnovat správě síťových zařízení, správě serverů MS Windows, BackOffice aplikací a síťových tiskáren. Společně s kolegy se budete podílet na bezproblémovém chodu systému a umožníte tak probudit touhu prožít velké sny milionům zákazníkům. Můžete se těšit na spoustu zajímavých projektů, skvěle sehraný kolektiv a možnost využití velkého počtu aktivit v oblasti sportu a zdraví.

Náplň práce:
- instalace a správa UNIX Based server
- instalovat a spravovat databázových a aplikačních serverů
- samostatné řešení incidentů v úzké spolupráci s dodavatelem řešení
- eskalace požadavků na dodavatele, subdodavatele a spolupracující týmy
- tvorba a údržba aktuální dokumentace, procedur a procesů
- správa virtualizační platformy
- správa zabezpečení serverů
- správa SW pro monitoring a monitoring systémových prostředků, HW a služeb
- spolupráce na realizaci nových technických řešení a rozvoji serverové a síťové
  infrastruktury

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání s dvěma roky praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s VMware, OS Windows a Linux, Active Directory, správa sítí (adresní prostory,
  VLAN, routování, apod),
- znalost síťových prvků Cisco, Load Balancer F5 a diskových úložišť EMC
- aktivní přístup ke svěřené agendě
- profesionální komunikace v ústní i písemné podobě
- důslednost, pečlivost a samostatnost

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- FIT program (masáže a vlastní posilovna v budově)
- mnoho aktivit v oblasti sportu a zdraví
- firemní kantýna, kde jsou pro zaměstnance denně
  připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy nebo lahodné dezerty

Mám zájem, kontaktujte mě