Business Analyst (20991)

Praha
6/2020
HPP Klient
75 000 CZK
Pro našeho klienta, který pracuje na vývoji nové platformy, hledám na hlavní pracovní poměr Business Analytika se zaměřením na vývoj aplikací. Na základě požadavků interních zákazníků se budete věnovat analýze a návrhu technického řešení interních aplikací pro podporu businessu a koordinovat potřebné analytické činnosti v průběhu fáze vývoje. Můžete se těšit na spoustu zajímavých projektů, skvěle sehraný kolektiv a možnost využití velkého počtu aktivit v oblasti sportu a zdraví.

Náplň práce:
- práce na interních aplikacích
- získávání a analýza business potřeb v oblasti IT systémů
- koordinace změn, úpravy služeb na základě business potřeb
- zprostředkování kontaktu mezi business uživateli a dodavateli technických (IT) řešení
- zpracovávání analytických materiálů jako podklady pro projektovou práci
- spolupráce na řešení v oblasti interních procesů
- spolupráce na tvorbě funkčních požadavků na změnu nebo zavedení nového
  systému/aplikace ve spolupráci se systémovým architektem
- dohled nad plněním technických SLA parametrů služby
- řešení kapacitního plánování

Požadavky:
- zkušenost na pozici IT Business analytika se zaměřením na vývoj aplikací
- výborné komunikační dovednosti
- všeobecné znalosti v oblasti informačních technologií
- schopnost analytického uvažování, smysl pro týmovou spolupráci
- schopnost tvorby strukturovaných dokumentů
- komunikativní znalost anglického jazyka

Výhody:
- znalost skriptovacího nebo programovacího jazyka
- znalost fungování transakčních systémů (a B2B komunikačních řešení)
- základní znalost projektové metodiky (např. PRINCE2)
- zkušenosti s agilními přístupy a s nástrojem JIRA nebo podobným
- znalost nástrojů a metodiky pro IT business analýzu (např. Enterprise Architect)

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- FIT program (masáže a vlastní posilovna v budově)
- mnoho aktivit v oblasti sportu a zdraví
- firemní kantýna, kde jsou pro zaměstnance denně
  připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy nebo lahodné dezerty

Mám zájem, kontaktujte mě