SAP Consultant (20993)

Praha
6/2020
HPP Klient
85 000 CZK
Pro našeho významného klienta hledám na hlavní pracovní poměr SAP Konzultanta s předchozí zkušeností s údržbou aplikací SAP s přesahem do SAP SD nebo MM. Vaší pracovní náplní bude především podpora interních zákazníků a technická podpora aplikací SAP modulů MM a SD. Můžete se těšit na velice zajímavé projekty, skvělý tým kolegů a příležitost získat bohaté zkušeností s nejnovějšími technologiemi a jejich nasazením.

Náplň práce:
- podpora interních zákazníků a technická podpora SAP aplikace (moduly MM a SD)
- analýza chyb a troubleshooting v 1. a 2. úrovni podpory
- analýza programů, aplikací a přizpůsobení nastavení
- poskytování součinnosti na projektech a zajištění dodávek v modulech SD
- vývoj drobných aplikací pro zlepšování uživatelského komfortu
- zlepšení a optimalizace řešení v modulech SAP MM a SD
- zahrnování zákaznických požadavků a jejich následná implementace do technických
  konceptů
- správa technické dokumentace
- školení uživatelů a tvorba školícího materiálu

Požadavky:
- SŠ / VŠ vzdělání s praxí na obdobné pozici
- předchozí zkušenosti s údržbou aplikací SAP s přesahem do SAP SD nebo MM
- praktická zkušenost s ABAP
- celkový přehled v IT a dobré technické znalosti komplexních nastavení SAP
- znalosti fakturačních procesů a souvisejících kmenových dat (smlouvy, zákazníci,
  podmínky)
- analytické schopnosti a dovednosti
- schopnost tvorby strukturovaných dokumentů
- schopnost trpělivě naslouchat potřebám business uživatelů
- smysl pro týmovou spolupráci

Bonusy:
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- FIT program (masáže a vlastní posilovna v budově)
- mnoho aktivit v oblasti sportu a zdraví
- firemní kantýna, kde jsou pro zaměstnance denně
  připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy nebo lahodné dezert

Mám zájem, kontaktujte mě