PHP Developer (20999)

Brno, Zlín, Olomouc, Ostrava
6/2020
HPP Klient
60%
45 000 CZK
Do softwarové společnosti z Olomouce, která je zaměřená na vývoj webových stránek, webových aplikací a internetových B2B a B2C obchodů, hledám na hlavní pracovní poměr šikovného PHP Developera se znalostí Nette frameworku. Zapojíte se do sehraného týmu vývojářů, kteří se starají o rozvoj interního e-shopového portálu, na kterém budete stavět webové aplikace a internetové obchody. Můžete se těšit na přátelský kolektiv se spoustou mimo firemních aktivit, flexibilní pracovní a příležitost ovlivnit směřování platformy a vývoje.

Náplň práce:
- budete pracovat s PHP 7.1, MySQL databází, frameworkem Nette, GITem,
  Composerem a dalšími nástroji, které usnadňují a automatizují práci
- rozvoj interního e-shopového systému
- vývoj webových stránek a e-shopů
- analýza a návrh nových řešení

Požadavky:
- znalost frameworku Nette (v2.4 nebo 3) a práci s databází
- znalost HTML, CSS a JavaScriptu
- odpovědnost a spolehlivost
- kreativní a kritické myšlení
- ochota učit se novým věcem

Bonusy:
- práce na zajímavých projektech a e-shopech v přátelském kolektivu
- účast na technickém rozvoji naší platformy a směřování vývoje
- společné firemní aktivity (motokáry, laser game nebo různé meetingy a konference)
- práci z domova nebo kancelář v Olomouci
- flexibilní pracovní dobu
- motivující platové ohodnocení

Mám zájem, kontaktujte mě