Business Consultant (21011)

Praha
6/2020
HPP Klient
10%
80 000 CZK
Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Pro našeho významného klienta hledám na hlavní pracovní poměr komunikativního IT Business Consultanta s orientací v oblastech HR, HR legislativy a HR systémů. Budete se podílet na podpoře realizace a implementace business/IT projektů a změnových požadavků pro HR. Dále budete mít příležitost zúčastnit se návrhu inovací a rozvoje využití technologií v HR a souvisejících oblastech. Čeká Vás velice zajímavá práce v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí s firemní kulturou založenou na otevřenosti a neformálních vztazích.

Náplň práce:
- podpora realizace a implementace business/IT projektů a změnových požadavků pro HR
  (dokumentace, testování, předávání do provozu atp.)
- podpora úprav HR procesů a jejich implementace v podpůrných systémech
- identifikace business potřeb a návrhy jejich naplnění
- návrhy inovací a rozvoj využívání technologií v HR a souvisejících oblastech
- optimalizace a rozvoj IT architektury okolo HR a návazných systémů (identitní a přístupové
  systémy, docházka, plánování, nábory, rozvoj a vzdělávání, hodnocení atp.)
- návrh a rozvoj datových zdrojů a datové kvality
- aktivní komunikace s uživateli, kolegy v zahraničí a dodavateli
- vedení menších projektů

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně okolo IT či HR)
- praxe na podobné pozici alespoň 3 roky
- orientace v oblastech HR, HR legislativy, HR systémů (plánovací, docházkové, přístupové)
- znalost O365 a možností Power platformy k využití v HR výhodou (Formuláře, Power
  Automate, PowerApps, apod.)
- schopnost popisu procesů a tvorby jejich dokumentace
- základní znalost projektového managementu
- ochota učit se nové věci, inovovat, analyzovat trendy a převádět to nejlepší do praxe
- znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- odpovědnost, samostatnost
- výborné analytické schopnosti a myšlení
- skvělé komunikační dovednosti

Výhody:
- znalost principů robotizace a automatizace procesů
- znalost SAP SuccessFactors, SAP HR, integrací HR systémů

Bonusy:
- zajímavá práce v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí
- firemní kultura založený na otevřenosti a neformálních vztazích
- prostor pro váš kariérní a osobní rozvoj
- zázemí stabilní společnosti
- stravenky
- dny dovolené navíc
- příspěvek na dopravu, příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření
- Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
- sleva na nákup, zdravé svačiny, masáže, dny zdraví

Mám zájem, kontaktujte mě