Test Analyst (21013)

Hradec Kralove, Pardubice
6/2020 (6m+)
Kontrakt přes CP
30%
100 000 CZK
Pro našeho klienta, přední českou bankovní společnost, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného Test Analytika se zkušeností s přípravou testovacích případů pro UAT. Vaší hlavní pracovní náplní bude podpora rozvoje aplikací, které zajišťují prodejní a servisní procesy. Zapojíte se také do spolupráce na přípravě a exekuci integračních, systémových, regresních a automatizovaných testů. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, skvělý tým kolegů a možností pracovního a osobního rozvoje.

Náplň práce:
- analýza a návrh testovacích případů
- příprava, prováděním a vyhodnocování funkčních testů na základě testovacích scénářů
- nastavování funkčního testovacího prostředí dle testovacích podmínek
- vyhodnocování nahlášených chyb
- příprava testovacích dat

Požadavky:
- zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů a scénářů
- zkušenost s tvorbou E2E testovacích scénářů
- schopnost porozumění UML a analytické dokumentaci
- výborné komunikační dovednosti
- zkušenost s Test/Defect management systémem (ideálně JIRA)
- zkušenosti s přípravou testovacích dat pro UAT
- zkušenost s přípravou TC pro UAT
- znalost SQL

Výhody:
- praxe v oblasti pojišťovnictví
- zkušenosti s vyhodnocováním nahlášených chyb
- zkušenost s babysittingem (podpora BUS uživatelů při UAT)

Mám zájem, kontaktujte mě