Oracle Developer (21040)

Praha
9/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, který vyvíjí produkty pro správu elektronických dokumentů, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného Oracle Developera s velmi dobrou znalostí SQL a PL/SQL. Zapojíte se do vývoje zakázkových řešení nejen pro významné zákazníky, ale budete pracovat i na rozvoji vlastních interních produktů. Vaše práce nebude omezená pouze na kódování. Budete procházet celým procesem počínaje analýzou požadavků zákazníka a jeho prostředí, přes hledání vhodného řešení až po testování a předání výsledného produktu klientovi. Můžete se těšit na společnost s rodinnou atmosférou, skvěle sestavený systém zaměstnaneckých výhod a možnost využití interních jazykových a technologických kurzů.

Náplň práce:
- návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací na Oracle DB
- aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
- úzká spolupráce s členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)
- odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Požadavky:
- zkušenosti s technologií Oracle
- velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL
- schopnost učit se novým postupům a technologiím
- analytické schopnosti
- smysl pro týmovou práci
- znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni

Výhody:
- znalost nástroje Oracle Designer nebo SQL Developer Data Modeller
- komunikační schopnosti
- kreativita
- znalost moderních architektur IS
- schopnost jednat se zákazníkem
- znalost objektového programování

Bonusy:
- 25 dní dovolené
- 2 Sick days
- pružná pracovní doba
- individuální balíčky dle seniority 7-20k na rok (wellness, oblečení, kurzy)
- roční bonus až do výše 3 platů
- kreativní práce na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
- prostor pro realizaci
- přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů