React Developer (21047)

Praha, Brno, Ostrava
8/2020 (3m+)
Kontrakt přes CP
100%
110 000 CZK
Pro našeho klienta, dynamickou společnost zaměřenou na vývoj HW & SW v oblasti telematiky, přístupových systémů a platebních řešení, hledám na kontrakt přes CoolPeople kreativního React Developera se znalostí funkcionálního programování. Zapojíte se do menšího týmu programátorů, kteří pracují na vývoji zcela nového unikátního souboru aplikací ideově navazující na stávající využívané řešení. Můžete se těšit na samostatnou práci s prostorem pro seberealizaci v menším mladém kolektivu a možnost full remote spolupráce.

Náplň práce
- samostatná implementace nových funkcionalit
- týmové hledání nejlepších řešení
- v menší míře také vytváření dokumentace svých projektů

Požadavky
- SŠ/VŠ technického zaměření /nejlépe IT
- čím lepší znalost REACT, tím lépe
- komunikační a analytické schopnosti

Výhody
- znalost funkcionálního programování
- kreativitu a snahu usnadňovat práci nejen sobě
- snahu neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
- povědomí o dalších využívaných technologiích (SCALA, AKKA, CASSANDRA,
  GRAPHQL)

Bonusy
- účast na zajímavém novém projektu s dlouhodobou perspektivou rozvoje
- samostatná práce s prostorem pro seberealizaci v menším mladém kolektivu
- prostor pro vlastní inovace, nápady a Vaši individualitu
- zajímavé motivační NEJEN finanční ohodnocení
- velmi individuální přístup k Vašim potřebám

Mám zájem, kontaktujte mě