IT Security Specialist (21053)

Praha
7/2020
HPP Klient
20%
80 000 CZK
Pro našeho klienta, přední bankovní společnost patřící mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu, hledám na hlavní pracovní poměr šikovného IT Security Specialistu se zájmem a orientací v oblasti informační bezpečnosti. Stanete se součástí skvěle sehraného týmu specialistů, kteří se starají o poskytování služeb v oblasti bezpečnost IT, zejména o zajištění bezpečnosti při vývoji a provozu aplikací a definici bezpečnostních požadavků pro bezpečný vývoj aplikací. Můžete se těšit na rozmanitou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti v prosperující mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
- práce v týmu specialistů v oblasti bezpečnosti IT
- poskytování služeb v oblasti bezpečnost IT
- zajištění bezpečnosti při vývoji a provozu aplikací
- definice bezpečnostních požadavků pro bezpečný vývoj aplikací
- posouzení shody s definovanými bezpečnostními požadavky
- posouzení bezpečnosti provozovaných aplikací
- provádění nebo koordinování penetračních testů aplikací
- konzultace bezpečnosti IT pro interní zákazníky a projekty
- spolupráce při analýzách bezpečnostních událostí a bezpečnostních incidentů
- reporting za oblast odpovědnosti

Požadavky:
- prokazatelná praxe v oblasti IT vývoje, minimálně 1 rok
- zájem a orientace v oblasti informační bezpečnosti
- dobrá týmová spolupráce
- samostatnost
- komunikační dovednosti
- schopnost najít shodu a obhájit klíčové body
- spolehlivost v dodávání, orientace na dodávku
- aktivní znalost AJ (slovem i písmem)

Bonusy:
- pozice s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
- rozmanitá pracovní náplň
- perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
- přátelský kolektiv
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi
- Cafeterie nastavená na míru
- 5 dnů zdravotního volna
- mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
- flexibilní přístup k práci odkudkoliv

Mám zájem, kontaktujte mě