React Developer (21068)

Praha
8/2020
HPP Klient
20%
120 000 CZK
Pro našeho klienta, přední bankovní společnost na českém trhu, hledám na hlavní pracovní poměř motivovaného React Developera s dobrou znalostí vývoje frontendu. Stanete se součástí zcela nového squadu, který spravuje klíčovou aplikaci pro komunikaci se zákazníky. Budete se podílet na vývoji, změnách a v rámci agility i směřování celé aplikace. To, na čem budete pracovat, se dostane k rukám více než milionu uživatelů, kteří dohromady měsíčně navštíví přes 10 milionů stránek. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a rozsáhlé spektrum rozvojových a vzdělávacích programů, včetně jazykových kurzů.

Náplň práce
- vývoj webové aplikace (primárně v Reactu, ale občas si sáhnete i na Angular)
- testování a údržba automatizovaných testů, které jsou součástí vývoje
- společně s týmem se budete podílet i na podpoře provozu
- společně s týmem budete zodpovědní za dosahování vytyčených cílů
- řádně si osvojíte SCRUM, pokud ho již plně neovládáte

Požadavky
- React, Redux, Typescript, RxJs, Angular-cli, výhodou znalost Angular 2+
- Bootstrap 3, 4
- CSS3, Sass
- Javascript ES5, ES6
- znalost REST principů
- ztnalost yarn / npm a git
- znalost technik OOP, DI, IoC a reaktivního programování

Výhody
- Gulp / Grunt / Webpack
- Angular Material, CDK, NgRx
- zkušenost s některou BE technologií (Java + spring-boot, NodeJs + express...)
- znalost nějaké metodiky pro psaní stylů (BEM...)

Bonusy
- 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna bez udání důvodu
- 12 dnů volna navíc pro skvělý work-life balance
- příspěvek na hlídaní
- zvýhodněné produkty a služby
- nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky ve výši 110 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
- systém Cafeterie umožňující si vybrat nejrůznější zážitky
- možnost stát se členem jednoho nebo více sportovních a kulturních klubů
- rozsáhlé spektrum rozvojových a vzdělávacích programů, včetně jazykových kurzů
- komplexní odborné poradenství ELA (právo, psychologie, zdraví)

Mám zájem, kontaktujte mě