System Administrator (21073)

Praha, Ostrava
9/2020
HPP Klient
20%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Do globálního týmu našeho klienta, moderní společnosti s přátelskou firemní kulturou, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného System Administrátora s velmi dobrou úrovní anglického jazyka. Zapojíte se do týmu zkušených kolegů, který se účastní nadnárodních projektů. Vaší hlavní pracovní náplní bude rozvoj platformy ServiceNow, návrh architektury ServiceNow a spolupráce na formování projektového portfolia svěřené oblasti. Můžete se těšit na moderní zázemí stabilní společnosti a impulz pro Váš odborný i osobní růst.

Náplň práce:
- rozvoj platformy ServiceNow
- návrh architektury ServiceNow
- spolupráce na formování projektového portfolia svěřené oblasti
- plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů
- koordinace strategických aktivit s ostatními odděleními společnosti
- účast na nadnárodních projektech

Požadavky:
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- zkušenost se ServiceNow nebo jinými ITSM platformami
- znalost JavaScript podmínkou
- znalost ITIL
- analytické a koncepční myšlení
- prezentační a argumentační schopnosti

Bonusy:
- flexibilní pracovní doba
- prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
- vzdělávací kurzy (technické i netechnické)
- společenské a sportovní akce
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravu, pojištění a penzi
- cafeterie nastavená na míru (8.000 Kč za rok)
- 5 dní sick day
- mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby