IT Analyst (21146)

Praha
7/2020
HPP Klient
35%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Baví Vás analytická činnost spojená s IT a Businessem a chcete pracovat na projektech, které hýbou světem digitálního bankovnictví? Pro našeho klíčového klienta hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného IT Analytika s dobrou znalostí UML a CASE nástrojů. Zapojíte se do skvěle sehraného týmu zkušených kolegů, kteří pracují na a vývoji interních informačních systémů a aplikací. Můžete se těšit na přátelské pracovní prostředí s moderním vybavením, spoustu zajímavé práce na projektech z bankovním sektoru a možnost využití home office.

Náplň práce:
- analýza stávajícího stavu aplikací a potřeb interních klientů
- komunikace s klíčovými uživateli, a samozřejmě i s týmem, product ownery, dalšími
  analytiky, IT architekty, vývojáři a testery
- příprava podkladů s návrhy nových řešení
- spolupráce s vývojáři v týmu před i v průběhu vývoje aplikací
- analytická podpora ověřování kvality vyvíjeného software

Požadavky:
- zkušenosti na pozici business analytika, a to minimálně tři roky
- dobrá znalost UML a CASE nástrojů
- znalost integračních patternů a rozhraní (SOAP/REST)
- dobré analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti
- schopnost efektivní týmové spolupráce
- otevřenost agilnímu způsobu práce
- schopnost transparentní a efektivní týmové spolupráce
- dobré komunikační znalosti anglického jazyka

Výhody:
- zkušenosti z bankovního sektoru

Bonusy:
- skvělý tým kolegů
- spoustu zajímavé práce
- 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc
  každý měsíc pro skvělý work-life balance)
- 110 Kč ve stravenkách/den (plně hrazené zaměstnavatelem)
- příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
- zvýhodněné bankovní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok