Test Engineer (21153)

Praha
7/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
100 000 CZK
Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti testování softwaru? Pro našeho klienta, přední společnost z oblasti Telco, hledám na kontrakt přes CoolPeople nadšeného Test Engineera s předchozí zkušeností s tvorbou testovacích frameworků, který se zapojí do vývoje nového frameworku pro REST a SOAP API testování. Můžete se těšit na příjemnou pracovní atmosféru s neformálním prostředím, přístup k nejmodernějším technologiím a spoustu velice zajímavých projektů.

Náplň práce:
- návrh a vývoj nového frameworku pro testování API (REST a SOAP)
- dlouhodobá údržba frameworku
- tvorba integračních testů ve vyvinutém frameworku

Požadavky:
- analytické dovednosti
- praktické zkušenosti s testováním aplikací
- zkušenost s tvorbou frameworku pro REST nebo SOAP služby
- schopnost řídit testování svěřených částí aplikace a zajištění bezproblémového průběhu integračních, později i end-to-end testů

Mám zájem, kontaktujte mě