JavaScript Developer (21157)

Praha
7/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
20%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Do frontend vývojového týmu nadšených vývojářů hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného JavaScript Developera s dobrou znalostí React.js frameworku. Společně s kolegy se budete věnovat vývoji a rozvoji nových funkcionalit interní aplikace, která slouží spokojeným zákazníkům z oblasti herního průmyslů. Můžete se těšit na nejnovější technologie z developerského stacku, které jsou aktuálně k dispozici a pružnou pracovní dobu s možností využití home office.

Náplň práce:
- vývoj frontendu za použití Typescript
- vývoj v aktuální verzi Reactu s hooky, na state management budete používat Redux
- formátování kódu za použití Prettier
- tvorba unit testů za použití Jest

Požadavky:
- dobrá znalost vývoje v JavaScript (React fw)
- zkušenosti se stylováním
- ochota učit se novým technologiím
- AJ alespoň na úrovni čtení tech. dokumentace

Výhody:
- znalost SWR a Styled Components
- znalosti dalších FE frameworků