QA Engineer (21183)

Praha, Ostrava
7/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
20%
110 000 CZK
Pro našeho klienta, přední světovou společnost v oblasti pojišťovacích, daňových, transakčních a poradenských služeb, hledám na kontrakt přes CoolPeople QA Engineera s dobrou znalostí nástrojů na podporu testování a všeobecným přehledem v oblasti testovacích metodik. Zapojíte se do nově vznikajícího QA týmu, který se věnuje zajištění kvality aplikací a portálů, které usnadňují život občanům v hlavním městě. Můžete se těšit na velice různorodou a smysluplnou práci ve skvělém kolektivu, moderní pracovní prostředí a možnost využití občasného home office.

Náplň práce:
- návrh a příprava testovacích scénářů
- návrh optimální testovací strategie
- testování nových verzí různých softwarových produktů (aplikací, webových portálů,
  backendových řešení)
- uživatelské testování
- psaní test analýzy a dokumentace, reportů
- návrh, tvorba a spouštění automatických testů
- návrh a rozvoj testovacích procesů a metodik napříč aplikacemi
- přímá spolupráce s analytiky a vývojáři
- reportování stavu testování (GitLab / Azure DevOps)

Požadavky:
- všeobecný přehled v oblasti testovacích metodik
- znalost nástrojů na podporu testování (Visual Studio / JIRA)
- znalost nástrojů na podporu vývoje SW (GitLab / TFS / Azure DevOps)
- analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti
- zkušenosti s vytvářením test analýzy
- preciznost a ochotu se učit
- schopnost řešit problémy samostatně i spolupracovat v týmu

Výhody:
- zkušenost s front-end testovacím frameworkem (Cypress, Selenium, …)
- zkušenost s programováním
- znalost Node.js, JavaScript, .NET, znalost tvorby unit testů
- zkušenost s CI nástrojem (Gitlab CI, Jenkins, Azure DevOps)

Bonusy:
- různorodá a samostatná práce, která vám bude dávat smysl
- příjemné pracovní prostředí v Holešovicích
- férové finanční ohodnocení, odrážející vaše schopnosti a zkušenosti
- Neomezený přísun kofeinu (káva a čaj dle vašeho vkusu)
- ovocné pondělky, středeční snídaně a pestrá paleta pracovních akcí
- pružná pracovní doba a možnost home office
- veškeré vybavení potřebné k práci a firemní neomezený tarif, který můžete využívat i pro
  soukromé účely
- prostor na relaxaci i v práci

Mám zájem, kontaktujte mě