React Developer (21213)

Praha
8/2020 (3m+)
Kontrakt přes CP
50%
140 000 CZK
Na kontrakt přes CoolPeople hledám zkušeného React Developera s výbornou znalostí JavasSriptu. Zapojíte se do vývoje jednoho z nejrychleji rostoucích systémů v oblasti služeb a svou prací přispějete k rychlejším, snazším a bezpečnějším platebním transakcím. Frontend je vyvíjen v TypeScript / React Native, state management je založený na Reduxu a na testy budete používat Jasmine nebo Appium. Můžete se se těšit na moderní prostředí high-tech společnosti, která dodává inovativní řešení mimo jiné do restaurací, bank, obchodů a největších letišť a stadionů po celém světě a umožňuje více jak 700 milionů transakcí denně.

Náplň práce:
- frontend vývoj moderního softwaru pro platby a zefektivnění platebních operací
  z terminálů (JavaScript, React / React Native, TypeScript)
- vývoj nových komponent a fukncí, jejich následná implementace
- spolupráce s kvalifikovanými vývojáři, produktovými manažery, QA a designéry

Požadavky:
- výborné znalosti JavaScriptu
- výborná znalost HTML/CSS
- dobrá znalost TypeScript
- rozsáhlé zkušenosti s React /React Native

Mám zájem, kontaktujte mě