JAVA Developer (21284)

Praha
8/2020
HPP Klient
90%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro jednu z nejvýznamnějších světových analytických a poradenských společností hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného JAVA Developera s bohatou praxí ve vývoji JAVA. Zapojíte se do sehraného týmu, který se stará o vývoj a údržbu celosvětově používaného webu, který slouží mimo jiné k vyhledávání a doručování výsledků rozsáhlého výzkumu v oblasti trhu s informačními technologiemi.

Náplň práce
- vyvíjet a udržovat celosvětově používaný web, který slouží mimo jiné k vyhledávání a
  doručování výsledků rozsáhlého výzkumu v oblasti trhu s informačními technologiemi
- vyvíjet a udržovat další přidružené aplikace, jako je třeba vlastní CMS
- zajištění integrace se systémy třetích stran, search engine, emailing system atp.
- podílet se na designu a vývoji jednotlivých částí systému
- spolurozhodovat o architektuře
- občas i komunikovat s uživateli systému

Požadavky
- komerční praxi ve vývoji Java min. 2 roky
- logické myšlení
- samostatnost a ochota pomoci méně zkušeným kolegům
- schopnost komunikace v AJ (B1)

Bonusy
- pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ
- práce na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ
- Teambuildingové akce a "release" párty (Archery game, Motokáry, Laser game atp.)
- 25 dnů dovolené a 3 dny "sick days"
- Flexipassy
- stravenky