JAVA Developer (21289)

Praha
7/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
120 000 CZK
Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na vývoj a implementaci unikátních platforem, hledáme šikovného Java Developera s bohatou zkušeností s vývojem v Javě. Zapojíte se do vývoje backendové části univerzální platformy, která je založena na API řešení. Zapojíte se také do návrhu nových řešení a optimalizaci současných procesů. Můžete se těšit na práci v přátelském týmu, podporu vzdělávání a příjemnou firemní kulturu s pružnou pracovní dobou.

Náplň práce
- vývoj backend systému (univerzální platforma, API based řešení)
- vývoj backendu v jazyce Java, a to včetně testů a dokumentace
- podílet se na návrhu a optimalizaci řešen
- částečné Code Review ostatních členů týmu

Požadavky
- schopnost tvorby čistého a dobře udržovatelného kódu
- zkušenost s vývojem v Javě alespoň 3 roky (požadujeme seniorní úroveň)
- znalost Java, Spring, Hibernate, Gradle, html5, css, js
- dobrá znalost SQL a relačních databází (PostgreSQL, MySQL)
- schopnost učit se nové technologie
- alespoň základy komunikativní angličtiny
- schopnost popsat problémy a navrhovat jejich řešení
- verzování v GITu

Výhody
- STOMP, RabbitMQ, Axon
- MyBatis
- Jenkins

Bonusy
- perspektivní a zajímavá práce ve společnosti s ambicí stát se lídrem na trhu
- práce v přátelském týmu, kde má váhu názor každého člena týmu
- podpora vzdělávání, možnost stále se učit něco nového
- flexibilní pracovní doba
- příjemná firemní kultura (teambuildingy, společné snídaně, firemní akce)

Mám zájem, kontaktujte mě