.NET Developer (21325)

Praha, Brno, Hradec Kralove, Ostrava
7/2020 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Aktuální nabídka pro .NET Developera, který hledá smysluplné projekty a chce se ve svém oboru posunout dále. Budete vyvíjet systém pro automatické rozpoznávání formulářů, které banky spravují kvůli regulaci. Do systému budete implementovat workflow pro nahrávání formulářů, výslednou kontrolu čísel pro reporting, rozpoznání a kontrolu chyb. Back end bude postaven na C# .NET core. Pozice je full remote. Máte dobrou znalost ABBYY, Rest API a praxi v agilním vývoji? Neváhejte se mi ozvat přes kontaktní formulář níže. Těším se na vaše profily.

Náplň práce
- rozvoj a vývoj stávající aplikace
- vývoj systému pro automatické rozpoznávání formulářů
- reporting
- práce na Frontend s Angular 8
- komunikace s dalšími odděleními
- agilní vývoj

Požadavky
- ABBYY software
- .NET core
- nejnovější Angular
- dobrá komunikace

Bonusy
- stabilní zázemí
- skvělý tým kolegů
- smysluplný projekt
- full remote
- workshopy