JAVA Developer (21345)

Praha
8/2020
HPP Klient
25%
100 000 CZK
Aktuálně nabízím skvělou pozici pro JAVA Developer, který hledá nové výzvy. Jedná se o projekt z oblasti bankovnictví pro jednoho z největších hráčů na trhu. Budete vyvíjet backend pro webové aplikace s důrazem na čistý, bezpečný a efektivní kód. Testování probíhá pomocí automatizace, kterou je potřeba rozvíjet a udržovat ve správném chodu. Společně s týmem se tak budete podílet i na podpoře provozu DevOps a navíc si řádně si osvojíte SCRUM, pokud ho již plně neovládáte. Pokud vás baví vývoj a rádi zlepšujete již funkční procesy, neváhejte se mi ozvat pomocí krátkého formuláře pod nabídkou. Těším se na vaše profily.

Náplň práce
- vývoj backend pro webové aplikace
- tvorba čistého a bezpečného kódu
- rozvíjení a udržování automatizovaných testů
- rozvoj stávajících aplikací
- zodpovědnost za plnění cílů

Požadavky
- programování v jazyce Java a J2EE (Spring, REST)
- GIT, Maven/Gradle
- SQL a úplné základy frontendu (HTML, CSS, JavaScript)

Výhody
- Teamcity/Jenkins
- Linux, Shell
- zkušenost s .NET na backendu
- přesah do jiné technologie

Bonusy
- 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc
  každý měsíc pro skvělý work-life balance)
- 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
- zvýhodněné bankovní produkty
- příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
- zajímavou a zodpovědná práce
- možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
- motivující mzdové ohodnocení
- profesní perspektiva v zázemí mezinárodní banky

Mám zájem, kontaktujte mě