Full Stack Developer (21353)

Praha
8/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
140 000 CZK
Programujete v JAVA a Angular? Mám tady pro vás, prostřednictvím CoolPeople, exkluzivní nabídku na pozici Fullstack Developera v Praze. Budete pracovat na agilním vývoji produktu v oblasti bankovnictví. Jednou částí vaší práce bude backend, kde se neobejdete bez znalosti JAVA a dalších technologií. Druhá část je frontend, kde budete potřebovat znalost Angular. Čeká na vás super tým a moderní zázemí. Detailní požadavky se dozvíte níže v popisu pozice. Budu se těšit na vaše profily. Na pozici se přihlásíte pomocí krátkého formuláře pod nabídkou.

Náplň práce
- programování na základě funkčních požadavků
- tvorba technické dokumentace v Enterprise Architectu
- Assembly a Unit testování
- kontrola dodržování vývojových standardů
- vývoj frontendu v Angular 8+ pro aplikaci v microservisní architektuře
- programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků
- integrační a Unit testování

Požadavky
BACKEND
- JAVA 11, Spring Boot Framework 2.X, SQL (PostgreSQL)
- REST (Swagger), WS-SOAP, messaging
- K8s, Docker, Redis
- Cloud native development
- Maven, GIT výhodou
- programování JEE aplikací min. 3 roky

FRONTEND
- HTML, Bootstrap
- OOP, design patterns, UML
- Typescript a Javascript
- Angular, RXJs
- Swagger
- GIT

Výhody
- SOA a architektura microservices
- znalost návrhových vzorů a architekturních principů
- chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
- spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
- schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)
- aktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Bonusy
- stabilní zázemí
- skvělý tým kolegů
- možnost home office

Mám zájem, kontaktujte mě