Test Leader (21361)

Praha
8/2020 (3m+)
Kontrakt přes CP
120 000 CZK
Pro našeho klienta, předního systémového integrátora a dodavatele informačních technologií, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného kandidáta na pozici Test Leader. Zapojíte se do vývoje nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů a do dočasné údržby stávajících DMS aplikací. Společně s kolegy budete pracovat na budování moderní a uživatelsky atraktivní aplikace, která nastaví nový etalon v dané oblasti.

Náplň práce
- intenzivní práce v bug/issue tracking nástroji JIRA
- tvorba testovacích scénářů a automatizovaných testů
- pokyny k release verzí aplikace
- tvorba metodiky a dokumentace v Confluence / Wiki
- koordinace týmu 5ti testerů
- vedoucí týmu je zároveň výkonným pracovníkem

Požadavky
- zkušenosti s automatizovaným a manuálním testováním
- znalost SoapUI
- praktická zkušenost s testováním API rozhraní
- praktická znalost JIRA, dotazů SQL

Výhody
- zkušenost s vedením týmu (min. 2 roky)

Mám zájem, kontaktujte mě