DevOps Engineer (21374)

Brno
8/2020
HPP Klient
20%
65 000 CZK
Pro našeho klienta, který dodává komplexní investiční celky, hledám na hlavní pracovní poměr DevOps Developera. Budete pracovat na optimalizaci a vzniku nových nástrojů automatizace testování a nasazování nových verzí výrobního informačního systému. Vaším úkolem bude správné nastavení automatizace procesů (build, test, release), monitoringu a správy systémů, které se používají interně, nebo které se dodávají zákazníkům. Kromě programování se dozvíte mnoho zajímavých informací z oblasti řízení výroby v automotive a nakouknete pod pokličku fungování nejmodernějších výrobních podniků.

Náplň práce
- návrh a realizace strategie DevOps rozsáhlého informačního systému
- podílení se na nastavování metodiky automatizovaných buildů, testů a releasů
- zajištění automatizace procesu instalace nových verzí u zákazníka
- nastavení potřebné infrastruktury k efektivnímu vývoji a testování produktu
- komunikace s vývojáři a product ownery na zlepšování produktu

Požadavky
- znalost principů DevOps, CI/CD
- zkušenosti s Azure, Jenkins a verzovacími nástroji (Git)
- zkušenosti s kontejnerovými technologiemi (Docker)
- znalost skriptování (ideálně PowerShell)
- povědomí o programování v C#
- povědomí o SQL
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost a analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- chuť se neustále rozvíjet a pracovat na sobě
- komunikativní znalost angličtiny

Bonusy
- platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
- flexibilní pracovní doba
- 1 týden dovolené navíc
- Multisport kartu pro podporu Vašich sportovních aktivit
- pravidelná odborná školení
- výuku cizích jazyků přímo na pracovišti (angičtina, ruština)
- dlouhodobou a stabilní spolupráci
- možnost osobního a profesního růstu
- prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit

Mám zájem, kontaktujte mě