JAVA Developer (21417)

Praha
8/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
140 000 CZK
Pro významného dodavatele informačních technologií hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného JAVA Developera se zkušeností s vývojem back-endu. Zapojíte se do vývoje nové enterprise aplikace určené pro provoz v cloudovém prostředí a údržbu původní aplikace z oblasti správy dokumentů. Projekt je cílený na vybudování moderní a uživatelsky atraktivní aplikaci, která nastaví nový etalon v dané oblasti. Můžete se těšit na přátelské pracovní prostředí, moderní technologie a spoustu zajímavých a rozmanitých projektů.

Náplň práce
- účastnit se vývoje back-end modulů navrhovaných jako samostatné služby, které tvoří
  modulární systém
- dočasně se účastnit údržby původní aplikace, která je předmětem přepisu
- možnost být u začátku nového projektu

Požadavky
- 3 roky praxe vývoje v Java 8 a novější
- 1 rok praxe vývoje ve Spring nebo Spring Boot
- schopnost dát dohromady základní SQL výrazy
- běžná orientace v XML a XSD
- REST / SOAP

Mám zájem, kontaktujte mě