IT Analyst (21447)

Praha, Brno, Ostrava
9/2020
HPP Klient
20%
90 000 CZK
Pro našeho klienta, působícího v oblasti Utility, hledám ideálního kandidáta na pozici IT Analytik se znalostí BPMN. Jako Analytik BPM budete vyhodnocovat, navrhovat, provádět, měřit a monitorovat procesy IT aplikací v oblasti Document management system a příbuzných BPM platforem. Ponesete odpovědnost za provoz a rozvoj Alfresco Community, OpenText Documentum xCP platformy a Adobe ALC/AEM. Můžete se těšit na práci ve společnosti, která chce využívat moderní IT technologie, flexibilní pracovní dobu s možností home office a možnost spolupracovat na budování nových řešení.

Náplň práce
- návrh jednotných řešení v oblasti BPM (oblast digitalizace)
- zajištění, aby nastavené technické řešení bylo v souladu se strategickými cíli společnosti
- spolupráce napříč IT a Business odděleními společnosti
- zavádění inovací do procesů společnosti s cílem zajistit vyšší efektivitu a automatizaci procesů

Požadavky
- 5+ let zkušeností roli analytika nebo IT specialisty nebo ideálně kombinací obou
- ukončené vysokoškolské vzdělání s praxí delší než 3 roky alternativně ukončené
  středoškolské vzdělání technického směru s praxí alespoň 7 let
- silné analytické dovednosti s velkou pozorností na detail a přesnost
- vynikající slovní, písemné a mezilidské komunikační dovednosti
- schopnost orientovat se ve složitých projektech ve velkém podnikovém prostředí
- porozumění metodice a modelování podnikových procesů (BPMN) ve společnosti
- znalost systému pro správu dokumentů Document management system (DMS)
- praktické zkušenosti s Java (ideálně i částečně programátorské schopnosti) a BPM
  platformou jako jsou například Nintex, Activity, Alfresco, Appian, OpenText atp.
- praktická znalost nástroje Enterprise Architect nebo jiného modelovacího nástroje
- angličtina B2

Výhody
- znalost platformy Alfresco Community

Bonusy
- možnost pracovat s novými technologiemi
- flexibilní v pracovní doba a možnost HO
- zkrácená pracovní doba 37,5 hodin za týden
- prodloužená dovolená na 25 dní a až 5 dní osobního volna
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy,
  cestování, pojištění a jiné
- příspěvek na stravování
- pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
- služební mobilní telefon, služební mobilní tarif a notebook

Mám zájem, kontaktujte mě