PHP Developer (21458)

Brno
8/2020
HPP Klient
100%
80 000 CZK
Chcete pracovat pro firmu, která patří mezi TOP 3 nejlepší světové dotazníkové nástroje? Pro našeho klienta, který vyvíjí online platformu s téměř 3 miliony uživatelů ve 190 zemích světa, hledám na hlavní pracovní poměr zkušeného PHP Developera. Vaší hlavní pracovní náplní bude hlavně programování, a to především v PHP a PostgreSQL. Nečeká Vás žádná kodéřina, budete pomáhat vytvářet nejlepší dotazníkovou službu na světě pro miliony uživatelů. Můžete se těšit na agilní metodiky vývoje, pohodové a moderní kanceláře s vlastní zahradou a skvělý kolektiv, se kterým můžete podniknout spoustu aktivit.

Náplň práce
- programovat v PHP a PostgreSQL
- zlepšovat stávající funkce a vyvíjet s nové
- psát testy, dokumentaci a dělat code review

Požadavky
- bohaté zkušenosti s vývojem v PHP 7
- schopnost psaní čistého OOP kódu
- pracovní zkušenosti s GIT a Gitlabem
- zkušenosti s PHP frameworky Nette, Symfony nebo Doctrine
- dobrá orientace v SQL a relačních databázích PostgreSQL/MySQL
- schopnost přizpůsobit se stávající konvenci psaní kódu a pracovním postupům

Bonusy
- moderní společnost se skvělou reputací a špičkovým produktem
- pohodové prostředí v kanceláři s vlastní zahradou hned u zastávky
- možnost pracovat a relaxovat na terase s nádherným výhledem na Brno
- flexibilní pracovní doba s odměnami za případné přesčasy
- super kolektiv, se kterým můžete podniknout spoustu aktivit
- 50% sleva na neomezený mobilní tarif
- MultiSport karta
- 25 dní dovolené
- 5 dní sickdays

Mám zájem, kontaktujte mě