.NET Developer (21459)

Düsseldorf
8/2020 (3m+)
Kontrakt přes CP
100%
180 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho německého klienta, který vyvíjí aplikaci pro on-line trading a hospodaření s energetickými komoditami, hledám na prestižní stáž ambiciózního .NET Developera s dobrou znalostí vývoje v Angularu. Projekt probíhá formou vzdálené spolupráce, poté budete pracovat 2 měsíce v Düsseldorfu a následně opět vzdáleně z pohodlí Vašeho domova. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí a nové technologie a zázemí stabilní německé společnosti.

Náplň práce
- vývoj aplikace pro on-line trading a hospodaření s energetickými komoditami (gas trading, gas management)
- remote / onsite / remote (projekt začíná formou remote spolupráce, pak 2 měsíce v Německu a pak opět
  remote)

Požadavky
- znalost NET, C#
- dobrá znalost Angular 2 + (aktuálně se používá Angular 8)
- znalost SQL
- Microservices
- MongoDB, Kafka, Consul
- komunikativní úroveň AJ (B2)

Výhody
- zkušenosti s .NET Core
- znalost nějaké trading platformy nebo projektu