Python Developer (21477)

Brno
9/2020
HPP Klient
60 000 CZK
Pro našeho klienta, předního světového výrobce integrovaných obvodů a polovodičových součástek, hledám na hlavní pracovní poměr Python Developera. Zapojíte se do vývoje skriptů sloužících k verifikaci IP bloků určených pro návrh integrovaných obvodů. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, spoustu zajímavých mezinárodních projektů a smysluplnou práci s aktivním využitím anglického jazyka.

Náplň práce
- vývoj skriptů sloužících k verifikaci IP bloků (Perl, Python a podobné)
- verifikace IP bloků určených pro návrh integrovaných obvodů
- distribuce IP bloků pro zaručení dostupnosti v ostatních vývojových teamech

Požadavky
- vysokoškolské vzdělání v oboru elektronika nebo informační technologie
- zkušenost s programováním v C, Pythonu, TCL, nebo jiných jazycích
- znalost anglického jazyka

Výhody
- zájem o návrh elektronických obvodů / µC obvodů
- zkušenosti s jazykem HDL (Verilog, VHDL)
- zkušenosti se simulacemi elektronických obvodů ve SPICE simulátorech

Bonusy
- spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech
- aktivní využití angličtiny
- možnost vzdělávání a profesního růstu
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
- volná pracovní doba, týden dovolené navíc
- podpora bydlení a dojíždění
- příspěvek na životní a penzijní připojištění

Mám zájem, kontaktujte mě