IT Specialist (21503)

Praha
9/2020
HPP Klient
20%
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti správy a administrace IT? Pro našeho klienta, který pracuje na vývoji nové platformy pro zábavní průmysl, hledám na hlavní pracovní poměr IT Specialistu se zkušeností z oblasti systému platformy MS Windows Server, prostředí VMware a Linux. Společně s kolegy z týmu se budete věnovat aktivnímu poskytování první a druhé úrovně podpory a eskalaci případných problémů. Můžete se těšit na velice zajímavé zaměstnanecké benefity a zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu.

Náplň práce
- součástí bude poskytování aktivní L2 podpory
- eskalace případných problémů na dodavatele a spolupracující týmy
- tvorba a údržba procedur a procesů
- správa zabezpečení počítačové sítě
- vývoj programových utilit pro zajištění provozu sítě

Požadavky
- základní znalosti v oblastech systému platformy MS Windows Server
- základní znalost prostředí VMware a Linux
- zkušenosti s AD, LAN, WAN, firewall, load balancingem,
  konfigurací síťových prvků, archivací, SW upgradem serverů
- základní znalost T-SQL
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Výhody
- zkušenost s monitorovacími systémy (např. Nagios)

Bonusy
- mobilní telefon, notebook
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- stravenky/příspěvek na stravování
- dovolená 5 týdnů
- vzdělávací kurzy a školení
- závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- příspěvek na vzdělání
- zdravotní volno
- firemní akce