Oracle Developer (21505)

Praha
9/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
40%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, přední konzultační a analytickou agenturu se zaměřením na pomoc klientům nacházet konkrétní hodnotu v datech a efektivně se transformovat, hledám na kontrakt přes CoolPeople nadšeného Oracle Developera s praktickou zkušeností s laděním výkonu PL/SQL a SQL. Zapojíte se do sehraného týmu zkušených odborníků a společně se budete podílet na projektech pro bankovní sektor. Čeká Vás návrh, vývoj a údržba aplikací na Oracle DB, aktivní komunikace se zákazníkem za účelem najít nejlepší možná řešení a úzká spolupráce s ostatními členy týmu. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností až 40% home office a spoustu skvělých projektů pro klienty z různých odvětví IT.

Náplň práce
- návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací nad Oracle DB
- aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
- úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)

Požadavky
- analytické myšlení a koncepční uvažování
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- praktická zkušenost s vývojem DB
- zkušenost s laděním výkonu PL/SQL a SQL
- chuť učit se novým věcem

Výhody
- znalost jiné DB technologie (Teradata, MSSQL, PostgreSQL, DB2)
- znalost vývojového prostředí PL/SQL Developer / SQL Developer