IT Analyst (21518)

Praha
8/2020 (9m+)
Kontrakt přes CP
40%
120 000 CZK
Pro našeho klienta, který nabízí širokou škálu bankovních služeb pro soukromé osoby a firmy, hledám na kontrakt přes CoolPeople zodpovědného IT Analytika se zkušenostmi z oblasti bankovních systémů, zejména retailových schvalovacích aplikací a karetních systémů. V rámci interních projektů se budete podílet na rozvoji stávajících a vývoji nových informačních systémů. Budete identifikovat potřeby a analyzovat požadavky vnitřních (business) zákazníků na změnu a vývoj IS. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností 40% home office a přátelský kolektiv zkušených profesionálů.

Náplň práce
- spolupráce na tvorbě zadání v rámci projektů rozvoje stávajících a vývoje nových IS
- identifikace potřeb, sběr, specifikace a analýza požadavků vnitřních (business) zákazníků na
  změnu a vývoj IS
- organizace a vedení řešitelských schůzek se zástupci zadavatele a s ostatními členy
  řešitelského týmu
- tvorba funkčních, systémových a procesních analýz IS (analýzy a specifikace dopadů
  požadavků, návrhy realizace požadavků na úrovni aplikačního a programového vybavení)
- tvorba a aktualizace analytické dokumentace
- podpora vývojového týmu při implementaci navrhovaného řešení (prezentace návrhu řešení,
  zajištění projednání dodatečných změn se zástupci zadavatele)
- příprava a realizace FAT testů ve vývojovém prostředí
- podpora při přípravě a následné exekuci SIT a UAT testů v testovacím prostředí

Požadavky
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti detailní IT analýzy a návrhu IS
- zkušenosti v oblasti bankovních systémů, zejména oblasti retailových schvalovacích aplikací
  a karetních systémů
- analytické schopnosti, systematický přístup, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- proaktivní přístup, orientace na výsledek
- znalost UML a CASE nástrojů
- znalost principů relačních databází
- znalost životního cyklu projektu vývoje SW
- přehled v oblasti metodik vývoje SW

Výhody
- znalost Enterprise Architect
- znalost testovacího nástroje HPQC
- zkušenosti agilními metodikami
- znalost anglického jazyka

Mám zájem, kontaktujte mě